Umění/Místopis, Strana 3

 

Nejprodávanější

0
250001025000
Značky

Stránka 3 z 3 - 343 položek celkem

  • NOTRE DAME- PAŘÍŽ - UMĚLECKÝ TISK - VHODNÉ K DEKORACI 45*35 CM Kód: 5555555-153-13
    NOTRE DAME- PAŘÍŽ - UMĚLECKÝ TISK - VHODNÉ K DEKORACI 45*35 CM

    NOTRE DAME - PAŘÍŽ - KVALITNÍ UMĚLECKÝ TISK - VHODNÉ K DEKORACI DOMOVA NEBO KANCELÁŘE, ROZMĚRY LISTU 45*35 CM, ROZMĚRY TISKOVÉ PLOCHY: 35*26. NA ZADNÍ STRANĚ NESOUVISEJÍCÍ VĚNOVÁNÍ, JEDEN ROH DROBNĚ OHNUTÝ, VHODNÉ K ZARÁMOVÁNÍ NEBO DO PASPARTY. 

    249 Kč
  • TÝRLOVÁ - TENČÍK; FRANTIŠEK: HERMÍNA TÝRLOVÁ. - 1964 - náklad 1000ks Kód: 7951
    TÝRLOVÁ - TENČÍK; FRANTIŠEK: HERMÍNA TÝRLOVÁ. - 1964 - náklad 1000ks

    Brno; Krajské nakladatelství; 1964. 78 s.; [37] s. fot. příloh; ilustrace Jan Dudešek, obálka a grafická úprava M. Severin. Pův. celopl. vazba s obálkou. Obálka natržena a podlepena viz foto. Rozměry 20*21 cm, náklad 1000ks, velmi dobrý stav.

    2 000 Kč
  • POTRUBNÍ A LETECKÁ POŠTA - REKLAMNÍ PLAKÁT - 18*23 CM - TISK UNIE - ATELIER UMĚLECKÝCH REKLAM AUR Kód: 222222-69BB
    POTRUBNÍ A LETECKÁ POŠTA - REKLAMNÍ PLAKÁT - 18*23 CM - TISK UNIE - ATELIER UMĚLECKÝCH REKLAM AUR

    POTRUBNÍ POŠTA - REKLAMNÍ PLAKÁT - 18*23 CM - TISK UNIE - ATELIER UMĚLECKÝCH REKLAM AUR. VELMI PĚKNÝ MOTIV, VYDÁNO V PRVNÍ POLOVINĚ 30. LET. 

    UNIKÁTNÍ PROSPEKT SLAVNÉHO - A BOHUŽEL PRAKTICKY ZAPOMENUTÉHO - PRVOREPUBLIKOVÉHO ATELIÉRU "AUR", KTERÝ STÁLE ČEKÁ NA SVÉ OBJEVENÍ MEZI ODBORNOU VEŘEJNOSTÍ. ATELIÉR AUR ARCH. PETRA FLENYKA SE ŘADÍ MEZI SLAVNÉ PRVOREPUBLIKOVÉ REKLAMNÍ KANCELÁŘE TYPU ATELIER JOSEF BURJANEK, ATELIER UR (UNIVERSÁLNÍ REKLAMA), ATELIER REMO (JIŘÍ JELÍNEK)), ATELIER HOFBAUER-POKORNÝ A SAMOZŘEJMĚ ATELIÉR VILÉM ROTTER. 

    5 000 Kč
  • Dřevěné stavby starobyle roubené a lidový nábytek v severo-východních Čechách Kód: 11111-222-999WS
    Dřevěné stavby starobyle roubené a lidový nábytek v severo-východních Čechách

    Jan Prousek: Dřevěné stavby starobylé roubené a lidový nábytek v severo - východních Čechách, vydal Fr. Šimáček, Praha 1895, 25 str. textu a XXXVI celostr. tabulí s množstvím fotografií a dřevorytových vyobrazení. Napsal, vyfotografoval, kreslil a sestavil Jan Prousek (1857-1914)  Poloplátěná vazba, formát A4, první list se šmouhami viz sken, jinak velmi pěkný a kompleltní sběratelský stav. Raritní položka do etnografické sbírky, do muzea řemesel nebo do poličky slávy truhlářské či tesařské firmy. 25 fotografií v galerii produktu.

    Jan Prousek (1857-1914) - český malíř, ilustrátor a etnograf. Studoval na malířských akademiích v Praze, Mnichově, Vídni a Karlsruhe. Poměrně záhy se ve svém výtvarném vyjadřování začal věnovat ilustraci venkovské architektury a dále sbírání materiálů k životu české vesnice (zejména Pojizeří). Zároveň ilustroval dobová velká díla (Sedláčkovy Hrady, zámky a tvrze) a ilustrované časopisy jako např. Světozor. Podílel se na vzniku Muzea Českého ráje. Hrob malíře Jana Prouska naleznete na turnovském hřbitově.

    6 000 Kč
  • ŽELEZNÝ BROD - PROPAGAČNÍ PUBLIKACE - 194? - 14*19 CM - SKLO - BIŽUTERIE Kód: 7901
    ŽELEZNÝ BROD - PROPAGAČNÍ PUBLIKACE - 194? - 14*19 CM - SKLO - BIŽUTERIE

    ŽELEZNÝ BROD - PROPAGAČNÍ PUBLIKACE - 194? - 14*19 CM - SKLO - BIŽUTERIE. ÚVOD FRANCOUZSKY, POPISKY K JEDNOTLIVÝM FOTOGRAFIÍM ČESKY, RUSKY, POLSKY, ANGLICKY A FRANCOUZSKY. 32 STRAN, VYDAL MVV V ŽELEZNÉM BRODĚ, VYTISKLA KNIHTISKÁRNA JAROSLAVA JIRÁNKA, N.S.

    490 Kč
  • UMĚLECKÝ AKT - FOTOGRAFIE CCA 40.-50. LÉTA - ROZMĚRY 18*23,5 CM Kód: 99999999-47
    UMĚLECKÝ AKT - FOTOGRAFIE CCA 40.-50. LÉTA - ROZMĚRY 18*23,5 CM

    UMĚLECKÝ AKT - ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE Z OBDOBÍ 40.-50. LET - ROZMĚRY 18*23,5 CM. AUTOR NEZNÁMÝ. KDYSI POUŽITO JAKO PIN UP GIRL – DÍRKY V ROZÍCH PO ŠPENDLÍCÍCH. PRAVÝ HORNÍ ROH DROBNĚ POŠKOZEN VIZ SKEN. LUXUSNÍ DOPLNĚK DO SBÍRKY NEBO NA DEKORACI.

    2 000 Kč
  • TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY VELKÉ ŘÍJNOVÉ SOCIALISTICKÉ REVOLUCE - FOTOGRAFIE - 1964 ? Kód: 7583-38
    TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY VELKÉ ŘÍJNOVÉ SOCIALISTICKÉ REVOLUCE - FOTOGRAFIE - 1964 ?

    PROPAGAČNÍ FOTOPUBLIKACE, FORMÁT 17*22 CM, 42 FOTOGRAFIÍ, PŘEDMLUVA ČESKY, RUSKY, ANGLICKY, NĚMECKY A FRANCOUZSKY. KROUŽKOVÁ VAZBA DROBNĚ POŠKOZENA. RARITNÍ PUBLIKACE.

    5 000 Kč
  • Veliké dílo - Kolektiv autorů - Fotografická reportáž o první československé stavbě socialismu Nové huti Klementa Gottwalda v Ostravě - 1952 - ORBIS Kód: 125125-2525
    Veliké dílo - Kolektiv autorů - Fotografická reportáž o první československé stavbě socialismu Nové huti Klementa Gottwalda v Ostravě - 1952 - ORBIS

    Fotografická reportáž o první československé stavbě socialismu Nové huti Klementa Gottwalda v Ostravě.
    text : Vladimír Rýpar. autoři snímků : J.Tachezy, R.Novák, E.Bican, E.Fafek, J.Kandert, E.Lederer, L.Příborský, J.Robek, V.Rýpar, J.Stonáček a B.Václavík. Přebal mírně opotřebovaný a odřený. Orbis, Praha 1952, četné celostránkové hlubotiskové fotografie. Formát A4, stránky nečíslovány. Uvnitř nesouvisející věnování jedné od Závodní skupiny ČSM Z ROKU 1952.

    2 500 Kč
  • Jindra Vichnar - Typoreklama 1934 - SUTNAR - AMBROSI - REKLAMA Kód: 11111-22242-33S3FG
    Jindra Vichnar - Typoreklama 1934 - SUTNAR - AMBROSI - REKLAMA

    Jindra Vichnar:  Typoreklama, vydala Typografie 1934, 1. vydání, 153-III stran + 13 příloh, původní kartonová s původním papírovým přebalem. Typograficky upravil a obálku navrhl Jindra Vichnar. V textu ukázky písma, reklam, nálepek a reklamních letáků, některé ukázky součástí přílohy - 13 příloh s ukázkami papíru, obálek a reklam. Původní kartonová obálka s původním přebalem s chlopněmi z hadrového papíru. Mírně zašpiněná, při horním okraji hřbetu lehce potrhaná. Na předním vakátu nepatrný zbytek nalepeného ex libris, které bylo kdysi z ideologických důvodů odlepeno viz foto, vakát s drobnými šmouhami viz fotografie... 

    Položka je určena přednostně na výměnu za reklamní prospekty nebo literaturu z 10 oborů, kterými se dlouhodobě zabýváme: motorismus, železnice, reklama, myslivost, chovatelství, řemesla, nábytek, umění, místopis, radio/elektro, zahrada, historie atd. atd. (knihy, prospekty, časopisy, plakáty) nebo na přímý prodej.

    3 999 Kč
  • A BOOK ABOUT BOHEMIAN CHANDELIERS / KNIHA O ČESKÝCH LUSTRECH PROPAGAČNÍ PUBLIKACE 1974 - GLASSEXPORT 1724-1974 Kód: 130130-130-1
    A BOOK ABOUT BOHEMIAN CHANDELIERS / KNIHA O ČESKÝCH LUSTRECH PROPAGAČNÍ PUBLIKACE 1974 - GLASSEXPORT 1724-1974

    A BOOK ABOUT BOHEMIAN CHANDELIERS / KNIHA O ČESKÝCH LUSTRECH PROPAGAČNÍ PUBLIKACE 1974 - GLASSEXPORT 1724-1974. PROPAGAČNÍ PUBLIKACE K 250 LETŮM VÝROBY. FORMÁT MENŠÍ A4, ČETNÉ ČB. I BAR. FOTOGRAFIE. TEXTY ANGLICKY. CCA. 84 STRAN. VÝBORNÝ STAV.

    1 390 Kč
  • KATALOG VÝROBKŮ SPORTOVNÍCH POTŘEB - BRAŠNY MÍČE KOPAČKY RUKAVICE PENĚŽENKY TJ NHKG OSTRAVA - KUNČICE Kód: 1973-14-2
    KATALOG VÝROBKŮ SPORTOVNÍCH POTŘEB - BRAŠNY MÍČE KOPAČKY RUKAVICE PENĚŽENKY TJ NHKG OSTRAVA - KUNČICE

    SBĚRATELSKY ZAJÍMAVÝ KATALOG SPORTOVNÍCH POTŘEB Z DOBY PŘED ROKEM 1989, ŠROUBOVÁ VAZBA, 40 PRODUKTŮ PLUS 40 PROFESIONÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ. KOŽENKOVÁ VAZBA NA LÍCNÍ STRANĚ DROBNĚ ODŘENA.

    OJEDINĚLÝ VÝSKYT. VYDALO HOSPODÁŘSKÉ ZAŘÍZENÍ OSTRAVA KUNČICE. KATALOG OBSAHUJE POPIS PRODUKTŮ I CENOVÝ VÝMĚR. ŠKOLNÍ AKTOVKA NAPŘ. STÁLA 80 KČS, MONTÉRSKÁ BRAŠNA NA NÁŘADÍ 185 KČS, KOPAČKY  PETE 260 KČS, POUZDRO NA LOVECKOU PUŠKU 296 KČS ATD... RARITNÍ DOPLNĚK DO MUZEA SOCIALISTICKÉ REKLAMY A DESIGNU.

    2 500 Kč
  • Szczecin z daleka i z bliska. Stettin aus der Nahe und von Ferne. Szczecin from a distance and from near by Kód: 7871
    Szczecin z daleka i z bliska. Stettin aus der Nahe und von Ferne. Szczecin from a distance and from near by

    Bogdana Kozińska, Szczecin, 2001, A4, 158 stran. Texty polsky, německy a anglicky. Pěkný stav.

    300 Kč
  • 1918-1945 Svět okřídleného šípu Koncern Škoda Plzeň Klimek Kód: AD12BEDNF
    1918-1945 Svět okřídleného šípu Koncern Škoda Plzeň Klimek

    Karlický, Vladimír – Hofman, Petr – Janáček, František – Klimek, Antonín – Krátký, Vladimír: Svět okřídleného šípu. Koncern Škoda Plzeň 1918 – 1945. Praha, Paseka-Škoda a.s. 1999, 656 s. Kniha obsahuje též 20 stran anglického a 20 stran německého shrnutí. Velmi pěkný stav.  

    1 090 Kč
  • Laterna magika, experimentální studio československého filmu v Praze : Program Expo 58 - obálka Libor Fára Kód: 73567356
    Laterna magika, experimentální studio československého filmu v Praze : Program Expo 58 - obálka Libor Fára

    Rozměr 22*11, 40 stran, vydáno 1959, obálka Libor Fára. Drobné přehnutí obálky v rozích viz skeny. Pěkný stav. Vhodné pro sbírku Brusel 58. 

    395 Kč
  • 20181103 182645 – kopie Kód: 55555-53
    ČCHI PAJ-Š ČCHI PAJ-Š - OFSETOVÁ REPRODUKCE - 1 LIST

    ČCHI PAJ-Š: VYSOCE DEKORATIVNÍ OFSETOVÁ REPRODUKCE Z 2. POL. 20. STOLETÍ, ROZMĚRY 38,5 X 26,5 CM, TISKOVÁ PLOCHA 23 X 28 CM. VHODNÉ K CITLIVÉMU ZARÁMOVÁNÍ DO TMAVĚ HNĚDÉHO/ČERNÉHO NEBO VÍNOVÉHO RÁMEČKU A NÁSLEDNÉMU UMÍSTĚNÍ DO VAŠÍ PRACOVNY, HALY ČI KANCELÁŘE.

    800 Kč
  • Trasa umění r.v. 1991, nakladatel Severočeská galerie Litoměřice - ZOUBEK - FIBICHOVÁ - VACA AJ. Kód: 7839
    Trasa umění r.v. 1991, nakladatel Severočeská galerie Litoměřice - ZOUBEK - FIBICHOVÁ - VACA AJ.

    Autor

    Petrová, Eva

    Nakladatel: Severočeská galerie Litoměřice

    Místo: Litoměřice

    Rok: 1991

    Stran: 132

    Vazba: brožovaná A4

    Stav: velmi dobrý

    50 Kč
  • Sagitální řez - Ota Janeček Miroslav Holub Kód: 7554-31
    Sagitální řez - Ota Janeček Miroslav Holub

    Odeon, Praha, 1988, celoplátěná vazba s přebalem, krásné ilustrace (viz další náhledy), výborný stav

    70 Kč
  • PETR HORA-HOŘEJŠ - TOULKY ČESKOU MINULOSTÍ 3 Kód: 130130-135
    PETR HORA-HOŘEJŠ - TOULKY ČESKOU MINULOSTÍ 3

    Baronet/VIA FACTI 1994, 240 stran, vyřazeno z knihovny, dobrý stav, přebal drobně opotřeben.

    50 Kč
  • ALEŠ - VOLAVKOVÁ; HANA: MIKOLÁŠ ALEŠ. - 1982. MALÁ GALERIE SV. 26. Kód: 7429-30
    ALEŠ - VOLAVKOVÁ; HANA: MIKOLÁŠ ALEŠ. - 1982. MALÁ GALERIE SV. 26.

    Praha, Odeon, 1982. Malá galerie sv. 26. 1. vyd., 76 s. s 46 bar. reproduk., obálka; vazba a úprava OLDŘICH HLAVSA. Pův. celopl. vazba s přebalem. 20x20 cm, pěkný stav.. 

    80 Kč
  • Expo 58 - příběh československé účasti na Světové výstavě v Bruselu Kód: 4343-1AGHFGHDV
    Expo 58 - příběh československé účasti na Světové výstavě v Bruselu

    Alexandra Špiritová, Praha 2008, původné brož A4, 166 stran. Nepoužitý bezvadný stav. Vhodné jako dárek pro milovníka stylu Brusel. Obsah publikace podrobně - včetně zákulisních a tajných informací a intrik z doby přípravy výstavy - viz foto v galerii produktu.

    590 Kč
  • Ideologie českého anarchismu - Václav Tomek - 1988 - Praha Academia 1988 Kód: 6844-1
    Ideologie českého anarchismu - Václav Tomek - 1988 - Praha Academia 1988

    Václav Tomek: Ideologie českého anarchismu, původní brož A5, 246 s. Vydání: Vyd. 1. Vydáno: Praha : Academia, 1988. 800 výtisků, pěkný stav. Raritní výskyt.

    590 Kč
  • ČESKOSLOVENSKÝ ZLATNÍK - 3. ROČNÍK 100% KOMPLET 1948 - 12 ČÍSEL - ZLATNICTVÍ - ŠPERKAŘSTVÍ - KLENOTNICTVÍ Kód: AD11-65-2
    ČESKOSLOVENSKÝ ZLATNÍK - 3. ROČNÍK 100% KOMPLET 1948 - 12 ČÍSEL - ZLATNICTVÍ - ŠPERKAŘSTVÍ - KLENOTNICTVÍ

    3. ROČNÍK ČASOPISU ČESKOSLOVENSKÝ ZLATNÍK, 12 PRVNÍCH ČÍSEL VČETNĚ OBÁLEK (LEDEN 1948 - PROSINEC 1948 - 2 TROJČÍSLA). LABUTÍ PÍSEŇ SOUKROMÉHO ŘEMESLA V ČASECH KONCE TŘETÍ REPUBLIKY A ZAČÁTKU LIKVIDACE OSOB I SOUKROMÝCH FIREM. OZDOBA KAŽDÉHO ZLATNICTVÍ, SOUKROMÉ SBÍRKY NEBO ODBORNÉ KNIHOVNY. VOLNÁ ČÍSLA, NESVÁZÁNO.

     

    2 000 Kč
  • ERICH EINHORN SBĚRATELSKÁ POHLEDNICE TATRA ZÁVODNÍ VŮZ - 197? Kód: 20172017-129
    ERICH EINHORN SBĚRATELSKÁ POHLEDNICE TATRA ZÁVODNÍ VŮZ - 197?

    NEPOPSANÁ POHLEDNICE, VELMI PĚKNÝ SBÍRKOVÝ STAV. DRUHÝ PODOBNÝ KUS VIZ NAŠE NABÍDKA NÍŽE. MOŽNOST VYUŽITÍ PRO REKLAMNÍ ÚČELY (KALENDÁŘ, PF, DEKORACE APOD.)

    150 Kč
  • ERICH EINHORN SBĚRATELSKÁ POHLEDNICE TATRA ZÁVODNÍ VŮZ - 197? Kód: 20172017-128
    ERICH EINHORN SBĚRATELSKÁ POHLEDNICE TATRA ZÁVODNÍ VŮZ - 197?

    NEPOPSANÁ POHLEDNICE, VELMI PĚKNÝ SBÍRKOVÝ STAV. DRUHÝ PODOBNÝ KUS VIZ NAŠE NABÍDKA NÍŽE. MOŽNOST VYUŽITÍ PRO REKLAMNÍ ÚČELY (KALENDÁŘ, PF, DEKORACE APOD.)

    150 Kč
  • radio 0006c – kopie Kód: 555555-10
    TRUHLA Z HOLETÍNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (truhla z Holetína u Hlinska). Vytiskla firma Farský v roce 1907. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    350 Kč
  • radio 0006b – kopie Kód: 555555-9
    POSTEL Z KAMENIČEK U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (postel z Kameniček u Hlinska). Vytiskla firma Farský v roce 1907. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    350 Kč
  • radio 0006a Kód: 555555-8
    TRUHLA ZE STUDNIC U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (truhla ze Studnice). Vytiskla firma Farský v roce 1907. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    350 Kč
  • KATALOG VÝROBKŮ VÝROBNÍCH DRUŽSTEV 1974 - MADE IN CZECHOSLOVAKIA Kód: AD5-280-5
    KATALOG VÝROBKŮ VÝROBNÍCH DRUŽSTEV 1974 - MADE IN CZECHOSLOVAKIA

    VÝZKUMNÝ ÚSTAV VÝROBNÍHO DRUŽSTEVNICTVÍ PRAHA 1974, PLASTOVÉ DESKY, ŠROUBOVANÁ VAZBA, CCA 150 LISTŮ. KVALITNÍ BAREVNÉ FOTOGRAFIE VÝROBKŮ JEDNOTLIVÝCH DRUŽSTEV (LAMPY, RYBÁŘSTVÍ, STROJE, KUCHYŇSKÉ NÁČINÍ, POTŘEBY PRO KADEŘNICTVÍ, ŠICÍ STROJE, TACHOMETRY, NOŽE ATD.) VELMI PĚKNÝ SBÍRKOVÝ STAV. VHODNÉ TÉŽ DO MUZEA. FORMÁT 21*15 CM.

    2 500 Kč
  • TENISOVÝ KLUB BLANSKO - PRASTARÁ ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE Z ROKU 1907 Kód: 20172017-115
    TENISOVÝ KLUB BLANSKO - PRASTARÁ ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE Z ROKU 1907

    NALEPENO NA KARTONU 12*9 CM, RARITNÍ FOTOGRAFIE PRO DEKORACI DO TENISOVÉHO KLUBU KDEKOLIV PO REPUBLICE NEBO DO JAKÉKOLIV PŘIPRAVOVANÉ PUBLIKACE O ČS. SPORTU. 

    1 000 Kč
  • STARÁ FOTOGRAFIE DĚTI A TŘÍKOLKA - NERATOVICE 1926 -FOTO ATELIER REZEK VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ Kód: 20172017-111
    STARÁ FOTOGRAFIE DĚTI A TŘÍKOLKA - NERATOVICE 1926 -FOTO ATELIER REZEK VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ

    KRÁSNÁ DOBOVÁ FOTOGRAFIE. ROZMĚRY 25*20 CM. FOTO ATELIER REZEK, PRAHA VÁCLAVSKÉ NÁM. 59 VHODNÉ K ZARÁMOVÁNÍ A DEKORACI.

    400 Kč
  • 1ab Kód: BOX33-19ASSDUDH
    STATEK 1965 - JEAN PAUL BELMONDO FILMOVÝ PLAKÁT A3 CLAUDIA CARDINÁLOVÁ

    SLAVNÝ FILM, KRÁSNÝ PLAKÁT. AUTOREM PLAKÁTU JE RICHARD FREMUND, 1965, A3, DROBNÉ SKVRNKY, LEHCE PŘELOŽENO, CELKOVĚ VELMI PĚKNÝ SBÍRKOVÝ STAV.

    Prostitutka Bianca, která se seznámí s důvěřivým chlapcem Amerigem, který má naději, že jednou zdědí statek, ale přízemní hrabivost svých příbuzných, to ho probouzí k odporu, honby za majetkem a přivádí jej k anarchistickým myšlenkám. Amerigova závislost na Biance je značná, ona pro něj představuje jedinou bytost, jež mu je blízká a na níž mu záleží. Nemá prostředky, aby jí mohl vytáhnout ze způsobu života, jaký vede. Prožije zklamání, když pozná, že krásná, koketní a bezstarostná Bianka svému způsobu života přivykla a nemá zájem cokoliv měnit, a vyžívá se v tom, že jej ponižuje, trápí, vysmívá se a dává mu najevo, že její snahou je žít v přepychu a nemyslet na budoucnost..

    Vhodné k zarámování jako skvělý doplněk do muzea, bytu, kanceláře či Vašeho podniku, pokud máte rádi originalitu a nezaměnitelný vintage styl.

     

    5 000 Kč
  • Ladislav Hanzlíček: Příspěvek k dějinám "RAKO" závodů v Rakovníku Kód: AD6-0D0D
    Ladislav Hanzlíček: Příspěvek k dějinám "RAKO" závodů v Rakovníku

    RAKOVNÍK 2003, A5, 112 STRAN, PĚKNÝ STAV.

    590 Kč
  • FILMOVÝ FESTIVAL BELMONDO REKLAMNÍ KARTA 21*10CM Kód: 7211-13
    FILMOVÝ FESTIVAL BELMONDO REKLAMNÍ KARTA 21*10CM

    VZPOMÍNKA NA PRAŽSKÝ FESTIVAL. ŽENY MOHOU PO VZORU JEDNOHO ČESKÉHO FILMU TUTO KARTU NOSIT I NA HRUDI. KOMISAŘ HLAVÁČEK TO PAK JISTĚ VYŠETŘÍ.

    REKLAMNÍ KARTA. ROZMĚRY 21*10CM.

    49 Kč
  • LUDVÍK AŠKENAZY - OSUDY LIDÍ A STROJŮ EXPO 58 ENGLISH EDITION - VČETNĚ KARTONU Kód: 1973-83
    LUDVÍK AŠKENAZY - OSUDY LIDÍ A STROJŮ EXPO 58 ENGLISH EDITION - VČETNĚ KARTONU

    Vydáno u příležitosti výstavy Expo '58 v Bruselu. Překlad Iris Urwin a Karel Čáslavský. Rovněž přispěli: Vilém Heckel, Karel Hájek, Jan Kaplický, Josef Vaniš, Zdeněk Tmej aj. Velmi pěkný čistý. 135 fotografií Jana Lukase a Petera Zory, kresby a graf. úpra

    2 800 Kč
  • TRUHLA Z BLATNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM Kód: 555555-7
    TRUHLA Z BLATNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (truhla z Blatna u Hlinska). Vytiskla firma Farský v roce 1907-1908. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Nepatrně pomačkáno a u jednoho popisku 3 drobné šmouhy od dávných dotyků rukou.  Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    500 Kč
  • ŠKODA 1200 MOTOKOV REKLAMNÍ PROSPEKT A4 IL. FRANTIŠEK KARDAUS Kód: 41524152-DOLESHDD
    ŠKODA 1200 MOTOKOV REKLAMNÍ PROSPEKT A4 IL. FRANTIŠEK KARDAUS

    ŠKODA 1200 - ORIG. MOTOKOV BROŽURA, VELKÝ FORMÁT A4, 8 STRAN VĚTŠÍ A4, FRANCOUZSKÝ TEXT, DESKY DROBNĚ OPOTŘEBENY, CELKOVĚ VELMI PĚKNÝ ZACHOVALÝ STAV. PROSPEKT PATŘÍ K PERLÁM ČS. MOTORISTICKÉHO DESIGNU. PRODEJ NEBO VÝMĚNA ZA JINÉ PROSPEKTY Z OBORŮ AUTO/MOTO/ŽELEZNICE/ APOD.

    5 000 Kč
  • SKŘÍŇ ZE STUDNIC U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM Kód: 555555-5
    SKŘÍŇ ZE STUDNIC U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (skříň ze Studnic u Hlinska). Vytiskla firma Farský v roce 1907. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Nepatrně pomačkáno a u jednoho popisku 3 drobné šmouhy od dávných dotyků rukou.  Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    490 Kč
  • SKŘÍŇ Z HOLETÍNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM Kód: 555555-3
    SKŘÍŇ Z HOLETÍNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (skříň z Holetína u Hlinska). Vytiskla firma Farský v roce 1907. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Nepatrně pomačkáno u popisku. Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    490 Kč
  • SKŘÍŇ Z HOLETÍNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM Kód: 555555-2
    SKŘÍŇ Z HOLETÍNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (skříň z Holetína u Hlinska). Vytiskla firma Farský v roce 1907. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Nepatrně pomačkáno u popisku. Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    490 Kč
  • SKŘÍŇ Z HOLETÍNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM Kód: 555555-1
    SKŘÍŇ Z HOLETÍNA U HLINSKA - CHROMOLITOGRAFIE FARSKÝ 1907 - ROZMĚRY 55X37 CM

    Nádherně zachovalá chromolitografická barevná tabule s vyobrazením lidové řezbářské tvorby (skříň z Holetína u Hlinska). Vytiskla firma Farský v roce 1907. Tabule vytištěna na tvrdém papíře. Rozměry: 54x37,5 cm. Nepatrně pomačkáno u popisku. Krásné do sbírky i jako dárek pro sběratele či sběratelku lidového umění nebo nábytku. Vhodné též k zarámování a vytvoření originálního dekorativního doplňku do Vašeho domova.

    690 Kč
  • Filmový plakát Poklad na Stříbrném jezeře A4 program Pierre Brice Lex Barker Kód: 23562356-34-1
    Filmový plakát Poklad na Stříbrném jezeře A4 program Pierre Brice Lex Barker

    Originální filmový plakát-upoutávka, program, rozměry ca.30x21 (A4). Retro-dáreček pro milovníka tohoto žánru jako vyšitý.

    590 Kč
  • SENOHRABY NÁDRAŽÍ KRÁSNÁ PARTIE 1910 CESTA OD HRUŠOVA Kód: 76897689
    SENOHRABY NÁDRAŽÍ KRÁSNÁ PARTIE 1910 CESTA OD HRUŠOVA

    POHLEDNICE MALÉHO FORMÁTU, VELMI PĚKNÝ ZÁBĚR S RARITNÍM POPISKEM ODESÍLATELKY ZE SRPNA 1910 O TOM, KDE JE V OBCI POŠTA A RESTAURACE. ZVĚTŠENÍ NÁHLEDU VIZ NAJETÍ MYŠÍ NA SNÍMEK NEBO PROKLIK SNÍMKU.

    1 000 Kč
  • KRÁSNÁ ALENA VRÁNOVÁ - FOTO VILÉM ROSEGNAL REKLAMNÍ POHLEDNICE Kód: 88888-14
    KRÁSNÁ ALENA VRÁNOVÁ - FOTO VILÉM ROSEGNAL REKLAMNÍ POHLEDNICE

    ALENA VRÁNOVÁ - FOTO VILÉM ROSEGNAL. NEPROŠLÁ PROPAGAČNÍ POHLEDNICE.

    150 Kč
  • RADIO PALABA B2 REKLAMNÍ BROŽURA 22X26CM Kód: 888888870
    RADIO PALABA B2 REKLAMNÍ BROŽURA 22X26CM

    REKLAMNÍ BROŽURA, VĚTŠÍ ROZMĚRY (26X22CM), 12 STRAN, TISK PIRAS, BROŽ, VE HŘBETU NATRŽENO, TITULNÍ STRANA VPISKY, VAZBA UVOLNĚNA. BROŽURA NENÍ NA PRODEJ, HLEDÁME NA ODKOUPENÍ PŘIJÍMAČ PALABA B2, TEL.: 604 542 931

    0 Kč
  • KÁJA SAUDEK PF 87 (TISK NE KRESBA) S VĚNOVÁNÍM A PODPISEM Kód: 8888832-14ADHD
    KÁJA SAUDEK PF 87 (TISK NE KRESBA) S VĚNOVÁNÍM A PODPISEM

    PŮVODNÍ PF Z R. 1986 S VĚNOVÁNÍM KÁJI SAUDKA PRO ROK 1987, ROZMĚRY 21*15 CM.

    DROBNĚ POMAČKÁNO, NA ZADNÍ STRANĚ RUKOU PSANÉ VĚNOVÁNÍ A PODPIS KÁJI SAUDKA. RARITNÍ SBĚRATELSKÁ POLOŽKA. NEJEDNÁ SE O KRESBU, ALE O AUTORSKÝ TISK.

    20 000 Kč
  • Adamov v kresbách Josefa Š. Malečka 1961-1962 > Josef Š. Maleček Kód: 779916-0
    Adamov v kresbách Josefa Š. Malečka 1961-1962 > Josef Š. Maleček
    www.kokickovi.cz - pražský sběratelský antikvariát pro náročné

    1 490 Kč
  • Kapitoly z poetiky Bohumila Hrabala Jankovič Torst 1996 Kód: RETTIGHOME
    Kapitoly z poetiky Bohumila Hrabala Jankovič Torst 1996

    Kapitoly z poetiky Bohumila Hrabala. Milan Jankovič, Torst, Praha, 1996, velmi dobrý stav, vazba s přebalem,vydání první, 210 stran. Kniha je luxusním dárkem pro milovníka díla Bohumila Hrabala.

    690 Kč
  • VALAŠSKÁ SUITA - BLOK 1966 - fotopublikace Kód: 133133-9ASX
    VALAŠSKÁ SUITA - BLOK 1966 - fotopublikace

    VILÉM REICHMANN, JAROMÍR TOMEČEK, BRNO, BLOK 1966, PŮVODNÍ PLÁTĚNÁ. 196 STRAN, PŘEVÁŽNĚ ČB. FOTOGRAFIE. SBÍRKOVÁ POLOŽKA DO FOTOGRAFICKÉ KNIHOVNY.

    800 Kč
  • Karel Teige Surrealisticke koláže 1935-1951 Kód: AD12-0C0CVBDD
    Karel Teige Surrealisticke koláže 1935-1951

    Lahoda, Vojtěch - Dačeva, RumjanaKarel Teige. Surrealisticke kolaze 1935-1951 ze sbirek Pamatniku narodniho pisemnictvi v Praze. Edice Detail, 1. svazek = Karel Teige.Surrealist Collages 1935-1951 from the collections of the Museum of National Literat

    500 Kč
  • FRANTA ANÝŽ ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE SVÍTILNY LUST LAMPA 193? Kód: 73307331
    FRANTA ANÝŽ ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE SVÍTILNY LUST LAMPA 193?
    Dobová fotografie 15x20 cm v původní firemní obálce. Na zadní straně fotografie je kromě razítka Franta Anýž též přípis "stínítko, průměr 70, cena 1300Kč". Vhodné pro pasíře, bytového designera, sběratele nebo dokonce majitele svítidla od této slavné znač

    2 490 Kč
  • Knižní obálky Josefa Čapka - Ladislav Sutnar 1934 Kód: 72307230
    Knižní obálky Josefa Čapka - Ladislav Sutnar 1934
    Ladislav Sutnar, původní, brožovaná, 32*22 cm, vazba s obálkou. Vydavatel: Státní grafická škola. Praha 1934. Obálka natržena viz sken se šipkou, vzadu jeden roh vazby a několik listů ohnuto, vazba drobně zašpiněna. Výběr obálek z let 1919 až 1927 s úvodn

    2 000 Kč
  • GLASS CHRISTMAS TREE ORNAMENTS, PAST, PRESENT, FUTURE - skleněné vánoční ozdoby Kód: 70127012HOMED
    GLASS CHRISTMAS TREE ORNAMENTS, PAST, PRESENT, FUTURE - skleněné vánoční ozdoby

    Petr Nový, Dagmar Havlíčková, Waltraud Neuwirth, Ondřej Šíp. Jablonec 2010, English, German and Czech edition, 157 pages. New, mint condition.

    690 Kč
  • Říkejte si pohádky Kód: 6884
    Říkejte si pohádky
    Říkejte si pohádky. Původními litografiemi vyzdobil Jiří Trnka. Vydal Melantrich, Praha 1946. První vydání. Původní poloplátěná vazba, desky lehce odřeny, 26 stran s krásnými barevnými ilustracemi! Dobrý stav.

    650 Kč
  • PŘEMYSL KOBLIC FOTOGRAFIE VÝJEVŮ 1931 Kód: 8186
    PŘEMYSL KOBLIC FOTOGRAFIE VÝJEVŮ 1931

    KOBLIC, PŘEMYSL ŽÁNR FOTOGRAFIE VÝJEVŮ 1931 

    Fotoknihovna Karpo, sv. 1. - Za spolupráce ing. Př. Koblice vydal K. Pop. Praha, 1931. 40 s., 12 obrazových příloh. Původní brož. 15x11 cm. Desky se šmouhami, stav desek 2- jako ve škole. Milý dárek do knihovny fotografa - sběratele.

    149 Kč
  • KUTNÁ HORA - ZDENĚK WIRTH FOTO ILJA BOJANOVSKÝ TYPO FR. BRANT Kód: 6742
    KUTNÁ HORA - ZDENĚK WIRTH FOTO ILJA BOJANOVSKÝ TYPO FR. BRANT
    KUTNÁ HORA 1960, BROŽ, FORMÁT A4, KROUŽKOVÁ VAZBA, C. 50 STRAN, VELMI PĚKNĚ DOCHOVÁNO. AUTOŘI VIZ TITULEK NABÍDKY.

    350 Kč
  • Cyril Bouda - BARETT BROWNINGOVÁ ELISABETH PORTUGALSKÉ SONETY Kód: 6665835
    Cyril Bouda - BARETT BROWNINGOVÁ ELISABETH PORTUGALSKÉ SONETY
    Básně. Praha, Petr, 1946. Ed. Plamen sv. 2. 4 originální mědiryty (všechny signované CB – Cyril Bouda) s barevnou akvatintou. Mědirytiny vytiskl Miro Pegrassi. 48 s., obálka a úprava CYRIL BOUDA. Ex. 179/500. Vytištěno na ručním papíře. Původní nakladatel

    3 000 Kč
  • Oskar Kokoschka Kód: 6526
    Oskar Kokoschka
    autor: Jan M. Tomešnázev: Oskar Kokoschkanakladatelství: Odeonrok: 1988ilustrace: fotoformát: 21x21 cm, 93 str.stav: vázaná, výborný

    80 Kč
  • VÍTKOVICE STEEL - KALENDÁŘ 1969 - AKTY LADISLAV POSTUPA Kód: 64516451-00A0A4
    VÍTKOVICE STEEL - KALENDÁŘ 1969 - AKTY LADISLAV POSTUPA
    VĚTŠÍ ROZMĚRY 20X38 CM, AUTORSKÝ KALENDÁŘ LADISLAV POSTUPA, GRAF. ÚPRAVA EVA KUBÍNOVÁ. 12 LISTŮ. KROUŽKOVÁ VAZBA POŠKOZENA, LISTY ČISTÉ, KALENDÁŘ JE ÚPLNÝ, ŽÁDNÝ MĚSÍC NENÍ VYTRŽEN.

    5 000 Kč
  • Václav Špála Odeon 1972 - vhodný malý dárek Kód: 6259
    Václav Špála Odeon 1972 - vhodný malý dárek
    Václav Špála - Jiří Kotalík: Odeon 1972. 82 stran, 45 reprodukcí , 1.vydání, Rozměry : 20 x 20 cm stran Malá galerie Svazek : 10

    100 Kč
  • Krásná jizba, výstavní činnost 1929-1936 Kód: 118118-DRIVEBYLOINA6198
    Krásná jizba, výstavní činnost 1929-1936
    www.kokickovi.cz - miluji je dnem i nocí.

    590 Kč
  • Vila Tugendhat - BRNO 2002 Kód: 6162
    Vila Tugendhat - BRNO 2002
    www.kokickovi.cz - miluji je, kvůli nim nespím.

    800 Kč
  • STO LET REKLAMY ŠKODA OD LAURIN A KLEMENT PO SOUČASNOST Kód: AD19-CV
    STO LET REKLAMY ŠKODA OD LAURIN A KLEMENT PO SOUČASNOST

    LUXUSNÍ DÁREK PRO MILOVNÍKA AUT TÉTO ZNAČKY.

    1 000 Kč
  • 150 let hamrů v Kamenici - podniku F. RINGHOFFER hamry kovárna Kód: 6844-U0U0U
    150 let hamrů v Kamenici - podniku F. RINGHOFFER hamry kovárna

    Tywoniak, Jiří: 150 let hamrů v Kamenici, Kamenice u Prahy 1970, 124 stran, vazba tvrdá v kartonovém pouzdru, velmi pěkný stav, na deskách knihovnické signatury, uvnitř razítka. Tento titul nebyl po vydání určen k volnému prodeji, jeho výskyt je dnes minimální.

    690 Kč
  • Monografie o stavbách dřevěných - hrázděných - Ing. Miroslav Třešťský - cca 1914 - Kód: 1973-60D
    Monografie o stavbách dřevěných - hrázděných - Ing. Miroslav Třešťský - cca 1914 -

    Miroslav Třešťský: Monografie o stavbách dřevěných a hrazděných pro stavitele, tesaře a dělnictvo těchto oborů, Praha 1914, převazba, 320 stran plus 117 stran čb. obr. přílohy, listy zažloutlé. Velmi pěkný stav. 

    6 000 Kč
  • CHRÁM NA NÁMĚSTÍ V TURNOVĚ KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954 Kód: 122122-157-8
    CHRÁM NA NÁMĚSTÍ V TURNOVĚ KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954

    www.kokickovi.cz - miluji je, kvůli nim nespím

    150 Kč
  • SKALNÍ MĚSTO U TURNOVA KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954 Kód: 5555609912
    SKALNÍ MĚSTO U TURNOVA KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954
    www.kokickovi.cz - miluji je, kvůli nim nespím

    150 Kč
  • TROSKY OD VÝCHODU KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954 Kód: 5555609911
    TROSKY OD VÝCHODU KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954
    www.kokickovi.cz - miluji je, kvůli nim nespím

    150 Kč
  • ZÁMEK HUMPRECHT KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954 Kód: 5555609910
    ZÁMEK HUMPRECHT KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954
    www.kokickovi.cz - miluji je, kvůli nim nespím

    100 Kč
  • SOCHY NA HRADĚ VALDŠTÝN KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954 Kód: 555560991
    SOCHY NA HRADĚ VALDŠTÝN KAREL VIK BAREVNÝ DŘEVORYT 1954
    www.kokickovi.cz - miluji je, kvůli nim nespím

    200 Kč
  • ZDENĚK RYKR TISK PIRAS BATERIE PALABA REKLAMNÍ POUTAČ Kód: 555556263
    ZDENĚK RYKR TISK PIRAS BATERIE PALABA REKLAMNÍ POUTAČ

    www.kokickovi.cz - miluji je k zbláznění.NEPOUŽITÁ REKLAMNÍ CEDULE O ROZMĚRECH 22 x 26 CM. TISK PIRAS, AUTOREM NÁVRHU ZDENĚK RYKR. STÁŘÍ C. 1935. VELMI PĚKNÝ STAV, DROBNÉ STOPY STÁŘÍ VÍCE NEŽ 80 LET. LUXUSNÍ DÁREK PRO SBĚRATELE REKLAMNÍCH PRACÍ ZDEŇKA RYKRA.

    7 500 Kč
  • ZDENĚK RYKR TISK PIRAS BATERIE PALABA REKLAMNÍ POUTAČ Kód: 555556262DFGD
    ZDENĚK RYKR TISK PIRAS BATERIE PALABA REKLAMNÍ POUTAČ

    www.kokickovi.cz - miluji je k zbláznění.NEPOUŽITÁ REKLAMNÍ CEDULE O ROZMĚRECH 22 x 26 CM. TISK PIRAS, AUTOREM NÁVRHU ZDENĚK RYKR. STÁŘÍ C. 1935. VELMI PĚKNÝ STAV, DROBNÉ STOPY STÁŘÍ VÍCE NEŽ 80 LET. LUXUSNÍ DÁREK PRO SBĚRATELE REKLAMNÍCH PRACÍ ZDEŇKA

    7 500 Kč
  • Starožitnosti a památky země České - ocelorytiny 1860 díl 1 Kód: 5475-4S
    Starožitnosti a památky země České - ocelorytiny 1860 díl 1

    Starožitnosti a Památky země České. Celoplátěná vazba, v knize 24 ocelorytin, z toho 14 místopisných. 

    Autor: nákresy od Josefa Hellicha a Viléma Kandlera, popisuje B. Mikovec
    Rok vydání: 1860
    Počet stran: 210, díl 1.
    Vydal: Kober a Markgraf, Praha
    Stav: poškozeno stářím (fleky na většině stran, desky ošoupané, listy zahnědlé a s fleky, rohy a hrany desek odřené, hřbet odřený, čast rytin skenována, část focena pod žlutým světlem, listy jsou bílé viz skeny)

    Praha, Nelahozeves, Krakovec, klášter Teplá, Kyšperk, Kutná Hora, Žatec, Frýdlant, Beroun aj.

     

    3 000 Kč
  • PARNÍ LOKOMOTIVY ALBUM JOSEF FRANZ 1936 Kód: AD8-5SD1235123
    PARNÍ LOKOMOTIVY ALBUM JOSEF FRANZ 1936

    Poloplátěná převazba - část obálky je nalepena na desky, strany textu 4 + 30 vyobrazení, rozměry: 23,5 x 16 cm. Tisk: M. Schulz, grafický závod umělecký. 

    Stav velmi dobrý. Uvnitř dávná razítka zrušené knihovny. Raritní výskyt, vhodné pro sběratele.  

     

    2 000 Kč
  • Československé lidové malířství na skle Kód: 4932
    Československé lidové malířství na skle
    Státní grafická škola Praha 1938obálka a typo Ladislav Sutnar35 str. textu a 90 obraz.přílohpův.brož.A5

    399 Kč
  • PIVOVAR A SODOVKÁRNA BRUMOV BENZÍNOVÁ PUMPA POHLEDNICE Kód: 49284928D
    PIVOVAR A SODOVKÁRNA BRUMOV BENZÍNOVÁ PUMPA POHLEDNICE
    VELMI PĚKNÝ STAV, VYDAL GRAFO ČUDA HOLICE.

    590 Kč
  • Drážďanská galerie  Sbírka starých mistrů 1977 Kód: 4918
    Drážďanská galerie Sbírka starých mistrů 1977
    VYDÁNO 1977, C. 100 STRAN TEXTU A C. 100 STRAN OBR. PŘÍLOHY. BROŽ A5, DROBNÉ OPOTŘEBENÍ

    60 Kč
  • NOVÝ ORIENT ROČNÍK 1949 NAPŘ. ČÍNSKÉ DŘEVORYTY INDIE KOREA Kód: 4732-F
    NOVÝ ORIENT ROČNÍK 1949 NAPŘ. ČÍNSKÉ DŘEVORYTY INDIE KOREA
    PĚKNÝ 100% KOMPLETNÍ STAV, 10 ČÍSEL, RUČNĚ ZKONTROLOVÁNO

    500 Kč
  • KOLO 1939 UMĚLECKÝ MĚSÍČNÍK MORAVSKOHO KOLA SPISOVATELŮ Kód: 4379
    KOLO 1939 UMĚLECKÝ MĚSÍČNÍK MORAVSKOHO KOLA SPISOVATELŮ
    KOLO 1939 UMĚLECKÝ MĚSÍČNÍK MORAVSKOHO KOLA SPISOVATELŮ

    400 Kč
  • Almanach Akademie výtvarných umění 1979 GOČÁR ŠTURSA TKADLÍK Kód: 4344-F
    Almanach Akademie výtvarných umění 1979 GOČÁR ŠTURSA TKADLÍK
    Vhodné zejména pro milovníka uměleckých a výtvarných publikací.

    100 Kč
  • Skener 20250522 (5) Kód: 130130-KKKJZZ
    ČASOPIS STAVBA 1931-32 SUTNAR ŽIDLE ARCHITEKTURA

    LUXUSNÍ DÁREK PRO ARCHITEKTA NEBO MILOVNÍKA FUNKCIONALISMU. 

    Stavba, měsíčník nové architektury, ročník X, 1931–1932. Formát 4to. 192 stran. Svázáno bez obálek s ozdobnými předsádkami. Vlastnil český funkcionalistický architekt Ferdinand Fencl (jeho jméno je uvedeno na titulní straně). Velmi dobrý stav, čisté, nepopsané stránky.

    Stavba, měsíčník nové architektury [Building: The Modern Architecture Monthly], year XI, 1932-1933. 4to. 188 pp. Bound without covers with decorative endpages. Owned by the Czech functionalist architect Ferdinand Fencl (owner name written on title page). Very good condition, clean, unmarked pages.

    PODOBNÉ POLOŽKY VIZ SEKCE "NÁBYTEK A ARCHITEKTURA" NA STRÁNKÁCH ANTIKVARIÁTU www.kokickovi.cz 

    JSME ANTIKVARIÁTEM, KDE VŽDY POŘÍDÍTE PĚKNÝ DAR.

    2 000 Kč
  • 1952 Čchi Paj - Š Qi Baishi 齐白石 齊白石 accordian woodcuts album VÝBĚR Z DÍLA MISTRA ČCHI PAJ-Š' V ČÍNŠTINĚ Kód: 42604260AFDDG-
    1952 Čchi Paj - Š Qi Baishi 齐白石 齊白石 accordian woodcuts album VÝBĚR Z DÍLA MISTRA ČCHI PAJ-Š' V ČÍNŠTINĚ

    Qi Baishi: 22 woodblock prints in ink and colour on paper. Printed by Rongbaozhai in Beijing in 1952. Very nice condition.

    English: 22 woodblock prints in ink and colour on paper by Qi Baishi. Printed by Rongbaozhai in Beijing in 1952. Nice condition. Similar items please see below. 

    Česky: Kolekce 22 barevných dřevořezů od dnes nejslavnějšího čínského malíře Čchi Paj - Še v brokátové vazbě. Vydáno 1952 galerií Žung-pao-čaj v Pekingu. Rozměry 32x22cm. Výborný čistý stav. Čínský překlad převzat od www.arcimboldo.cz

    25 000 Kč
  • KU YUAN SELECTED WOODCUTS CHINA MAO 1952 ČÍNSKÉ DŘEVORYTY - Chinese Cultural Revolution Kód: 555555-44-14ASSAA
    KU YUAN SELECTED WOODCUTS CHINA MAO 1952 ČÍNSKÉ DŘEVORYTY - Chinese Cultural Revolution

    KU JUAN SELECTED WOODCUTS CHINA MAO 1952 ČÍNSKÉ DŘEVORYTY A LINORYTY Z OBDOBÍ KULTURNÍ REVOLUCE
     
    ČESKY: Velmi dobrý stav, 45 originálních barevných a černobílých čínských dřevorytů svázaných v původní ručně tkané celoplátěné vazbě, autorem dřevorytů Ku Yuan, výjimečná ukázka revoluční komunistické čínské propagandy prostřednictvím "angažovaného" umění viz např. titulní kresba publikace "Mao v Yenanu". Limitovaný náklad 2000ks. U tohoto výtisku se dochoval i přebal, byť při okrajích potrhaný. Jeden roh vazby drobně naražený. Rozměry blížící se A3 (27*37 cm). 

     
    ENGLISH: Ku Juan SELECTED WOODCUTS China Mao 1952
    Bounded album of 48 images depicting China under Mao’s government in a very goog condition (Chairman Mao in Yenan is included). 43 black and white photomechanical reproductions, 8 original colour block prints. Size: 27*37 cm. Limited to 2000 copies. Cloth boards with a DJ that is usually lost. DJ with tears. It is one of the most highly collectable and sought-after books that illustrates Chinese history during the Cultural Revolution. 

     

    "Selected Woodcuts by Ku Yuan" – very rare early Chinese monograph on propaganda art – published in Peking in 1952 in a stated edition of 2,000 examples only. Consisting of a brief preface then (43) single-sided plates bound between canvas-covered boards. (8) of the images are original color linotypes, the remaining (35) seem are black-and-white reproductions of woodcuts. The book features the work of Ku Yuan whose work is now in various museums. His work has also been listed in other Chinese woodcut books that focus on Chinese life during the reign of Mao Tse Tung. The book includes a separate pamphlet that translates the titles into Russian, French, and English. There are 3 pages of Chinese text that describes the author and book. The book is hand made and hand produced.

    8 000 Kč
  • Selské bouře na Hradecku 1628 a 1775 Kód: 3988
    Selské bouře na Hradecku 1628 a 1775
    KAREL MICHL, HRADEC KRÁLOVÉ 1951,76 STRAN, ŘADA VYOBRAZENÍ, RATÍKA PŘEDEŠLÉHO MAJITELE.

    215 Kč
  • MIKOLÁŠ ALEŠ NA MORAVĚ A SLOVENSKU Kód: 3358
    MIKOLÁŠ ALEŠ NA MORAVĚ A SLOVENSKU
    MIKOLÁŠ ALEŠ NA MORAVĚ A SLOVENSKU

    199 Kč
  • KAREL PURKYNĚ Kód: 3286
    KAREL PURKYNĚ
    KAREL PURKYNĚ

    80 Kč
  • SPRIEVODCA PO BRATISLAVE A BRATISLAVSKOM KRAJI Kód: 3180
    SPRIEVODCA PO BRATISLAVE A BRATISLAVSKOM KRAJI
    SPRIEVODCA PO BRATISLAVE A BRATISLAVSKOM KRAJI

    85 Kč
  • OKOLÍ BRNA PRŮVODCE Kód: 3165
    OKOLÍ BRNA PRŮVODCE
    OKOLÍ BRNA PRŮVODCE

    65 Kč
  • JINDŘICHŮV HRADEC & OKOLÍ V 5 JAZYCÍCH Kód: 3007
    JINDŘICHŮV HRADEC & OKOLÍ V 5 JAZYCÍCH
    JINDŘICHŮV HRADEC & OKOLÍ

    90 Kč
  • VLASTIVĚDNÝ VĚSTNÍK MORAVSKÝ 1. ROČNÍK 1946 Kód: 2772
    VLASTIVĚDNÝ VĚSTNÍK MORAVSKÝ 1. ROČNÍK 1946
    ROČNÍK 1, VYDAL MUZEJNÍ SPOLEK V BRNĚ V ROCE 1946, 248 STRAN PLUS 34 STRAN PŘÍLOH. DOBOVÁ PŘEVAZBA, VÝBORNÝ ČISTÝ STAV.

    1 590 Kč
  • Trutnov známý neznámý historický místopis města slovem/obrazem Kód: 3994-1
    Trutnov známý neznámý historický místopis města slovem/obrazem

    Historický místopis města slovem i obrazem. Nádraží, hostince, továrny atd.

    Historický místopis města slovem i obrazem. Vydala Archa 90 Rychnov nad Kněžnou a Willcap Trutnov, 1991. Původní brož s přebalem, množství černobílých dobových fotografií + přiložený plán města. Velmi dobrý stav, přebal pouze nepatrně pomačkaný.

    250 Kč
  • STAROPRAŽSKÉ ROMANCE PŘÍBĚHY STARÉ PRAHY PRAGA Kód: 2078
    STAROPRAŽSKÉ ROMANCE PŘÍBĚHY STARÉ PRAHY PRAGA
    STAROPRAŽSKÉ ROMANCE PŘÍBĚHY STARÉ PRAHY

    95 Kč
  • Studienblätter aus China - Gustav Seitz 1953 čínské malířství Kód: 197357
    Studienblätter aus China - Gustav Seitz 1953 čínské malířství
    Seitz, Gustav (1906 - 1969). Listy z Číny, Berlín 1953, 28,7 x 22 cm, c. 80 stran, vázaná vazba v ochranném kartonu.Seitz, Gustav (1906 - 1969). Study leaves from China, Foreword Anna Seghers. Aufbau-Verlag, Berlin, 1953. Berlin, Aufbau-Verlag, 1953,

    1 590 Kč
  • DIVY AFRIKY ASIE A AUSTRÁLIE Toužimský a Moravec 1938 Kód: 1862
    DIVY AFRIKY ASIE A AUSTRÁLIE Toužimský a Moravec 1938
    DIVY AFRIKY ASIE A AUSTRÁLIE Toužimský a Moravec 1938

    290 Kč
  • Divy Ameriky a Evropy Fr. Schörpner Toužimský a Moravec 1938 Kód: 1861
    Divy Ameriky a Evropy Fr. Schörpner Toužimský a Moravec 1938
    Divy Ameriky a Evropy Frant. Schörpner

    290 Kč
  • KONVOLUT 3 KNIH KAREL HYNEK MÁCHA (OD R. 1907-1936) VOBORNÍK AJ. Kód: 1785
    KONVOLUT 3 KNIH KAREL HYNEK MÁCHA (OD R. 1907-1936) VOBORNÍK AJ.

    KONVOLUT 3 KNIHY NA TÉMA KAREL HYNEK MÁCHA (OD R. 1907-1936)

    1. OLGA VOTOČKOVÁ-LAUERMANNOVÁ K.H. MÁCHA - Několik pohledů. Psáno roku 1935 a 1936. A. Neubert, Praha 1936. Původní brož, 117 stran. Titulní strana má skvrnky staroby, jinak celá publikace velmi pěkný stav.
    2. Karel Hynek Mácha, F.V. Krejčí, V Praze : Jan Laichter, 1931, 66 stran.
    3. Voborník, Jan: Karel Hynek Mácha, Praha Otto 1907, 196 s., brož, pěkný stav.

    299 Kč
  • PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA  N°7 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ Kód: 125125-128
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA N°7 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA SECESE EROTIKA, C. 1900, 20 STRAN, FORMÁT 35 X 27 CM.

    399 Kč
  • PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA  N°5 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ Kód: 125125-129
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA N°5 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA SECESE EROTIKA, C. 1900, 20 STRAN, FORMÁT 35 X 27 CM.

    850 Kč
  • PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA  N°6 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ Kód: 125125-125
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA N°6 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA SECESE EROTIKA, C. 1900, 20 STRAN, FORMÁT 35 X 27 CM.

    500 Kč
  • PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA  N°10 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ Kód: 125125-126
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA N°10 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA SECESE EROTIKA, C. 1900, 20 STRAN, FORMÁT 35 X 27 CM.

    500 Kč
  • PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA  N°3 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ Kód: 125125-127
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA N°3 SECESE EROTIKA MÓDNÍ PAŘÍŽ
    PARIS QUI S'AMUSE LE PANORAMA SECESE EROTIKA, C. 1900, 20 STRAN, FORMÁT 35 X 27 CM. MÍRNÉ STOPY OPOTŘEBENÍ.

    500 Kč
  • REKLAMA A ŽIVOT - 1909 VOJTA HOLMAN Kód: 3994-4QQQD5SS
    REKLAMA A ŽIVOT - 1909 VOJTA HOLMAN

    Vojta Holman, Praha 1909, A5, 129s., dobová převazba, řada příloh (reprodukce fotografií a plakátů), množství dobových reklam a perokresby od Otakara Štáfla. Původní obálka vevázána, skvrnky viz sken. Celkově pěkný stav.

    2 000 Kč
  • Vzory truhlářských prací - Klement Skramlík c. 1910 Kód: 4343-1R
    Vzory truhlářských prací - Klement Skramlík c. 1910

    Sběratelské knihy z oborů truhlářství, tesařství hledejte na www.kokickovi.cz

    2 000 Kč
  • Exclusiv Bohemian Crystal Chandeliers - katalog Glassexport Kód: 12312350-B
    Exclusiv Bohemian Crystal Chandeliers - katalog Glassexport
    Velkoformátová propagační kniha velikosti cca A3 (27,5 x 37,5 cm) - katalog firmy, s katalogovými čísly a rozměry lustrů. Původní pevná vazba s přebalem, 103 stran s mnoha vyobrazeními, text je v angličtině. Vydání: Liberec: Glassexport - Bohemia Crystal.

    1 390 Kč

Stránka 3 z 3 - 343 položek celkem