Benson & Hedges - originální igelitová taška z Tuzexu (NENOŠENÁ)

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

REKLAMNÍ POLOŽKA Z DOB, KDY BYL SVĚT JEŠTĚ V POŘÁDKU. NEPOUŽITÁ TAŠKA, VHODNÁ K LUXUSNÍMU ZABALENÍ ČEHOKOLIV. OBOUSTRANNÝ TISK, LEPENÉ PLASTOVÉ ÚCHYTY. ROZMĚRY: 30*44 CM. 

TUTO POLOŽKU JIŽ NIKDE NEKOUPÍTE, POUZE U NÁS. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
249 Kč    
Kód produktu 1374D - SKLADLAMP3
Kategorie Top 500 - DÁRKY Happy birthday & Merry Christmas
 

REKLAMNÍ POLOŽKA Z DOB, KDY BYL SVĚT JEŠTĚ V POŘÁDKU. NEPOUŽITÁ TAŠKA, VHODNÁ K LUXUSNÍMU ZABALENÍ ČEHOKOLIV. OBOUSTRANNÝ TISK, LEPENÉ PLASTOVÉ ÚCHYTY. ROZMĚRY: 30*44 CM. 

TUTO POLOŽKU JIŽ NIKDE NEKOUPÍTE, POUZE U NÁS. 

Podobné produkty

  • Komunistický manifest 1921 - překlad Ivan Olbracht - pěkný stav - Marx - Engels Kód: 26362636-A0A0
    Komunistický manifest 1921 - překlad Ivan Olbracht - pěkný stav - Marx - Engels

    Komunistický manifest 1921 - překlad Ivan Olbracht - pěkný stav - Marx - Engels, razítka, 40 stran. 

    2 000 Kč
  • Umělecké zámečnictví Baumgartner: 215 stran, SNTL 1961 Kód: AD7-67
    Umělecké zámečnictví Baumgartner: 215 stran, SNTL 1961
    • Umělecké zámečnictví Baumgartner: 215 stran, SNTL 1961. TATO PUBLIKACE PATŘÍ K ZAJÍMAVĚJŠÍM TITULŮM, A TO Z POHLEDU VÝSKYTU I OBSAHU. PĚKNÝ STAV, DESKY DROBNĚ ODŘENÉ. LIMITOVANÝ NÁKLAD 3715 KS. Průřez uměleckým kovářstvím ve vztahu k jednotlivým architekt

    1 090 Kč
  • Mao Ce-Tung Vybrané spisy No. 2 Kód: 133133-0CCCC
    Mao Ce-Tung Vybrané spisy No. 2

    Other collectible items about Qi Baishi, please visit our store www.kokickovi.cz – section Chinese painting Qi Baishi woodcuts. Thank you.

    400 Kč
  • MOTOCYKL JAWA 250 - 350 - ORIGINÁLNÍ BAREVNÝ PROSPEKT - ANGLICKY Kód: 999999F99F101FF0-A8S
    MOTOCYKL JAWA 250 - 350 - ORIGINÁLNÍ BAREVNÝ PROSPEKT - ANGLICKY

    MOTOCYKL JAWA 250 - 350 - ORIGINÁLNÍ BAREVNÝ PROSPEKT - ANGLICKY - 6 STRAN ROZMĚRU 21x10 CM, PO ROZLOŽENÍ 1 A4, TEXTY ANGLICKY. DROBNĚ POMAČKÁNO, PĚKNÝ ORIGINÁLNÍ STAV.

    690 Kč
  • KATALOG MASNÝCH VÝROBKŮ - 1973 - klobásy - salámy - párky - uzeniny Kód: 1973VPRAVO-5829-80NEBOAD15
    KATALOG MASNÝCH VÝROBKŮ - 1973 - klobásy - salámy - párky - uzeniny

    Katalog masných výrobků, konzerv a sádla: Masný průmysl oborové ředitelství Praha, 1973, formát A4, plastikové omyvatelné desky, počet stran: nečíslováno, počet fotografických tabulí: 52. Velmi pěkný stav, uvnitř nesouvisející věnování.

    5 000 Kč
  • LE FILM TCHÉCOSLOVAQUE - THE CZECHOSLOVAK FILM 1965/1966 - SBĚRATELSKÁ PERLA PRO MILOVNÍKA ČESKÉ NOVÉ VLNY Kód: AD8-00D0D0DS
    LE FILM TCHÉCOSLOVAQUE - THE CZECHOSLOVAK FILM 1965/1966 - SBĚRATELSKÁ PERLA PRO MILOVNÍKA ČESKÉ NOVÉ VLNY

    Pokud hledáte dokonalý dárek pro anglicky nebo francouzsky mluvícího milovníka či milovnici Československé nové vlny (jeden z umělecky nejvýznamnějších trendů v celé historii československé kinematografie), zbystřete, protože před Vámi leží knižní klenot.

    Vydal Filmexport v roce 1966. 159 s.; množství fotografických vyobrazení filmů, herců a režisérů. Pův. brož. 220x155 - Z obálky upravené laminováním se odloupává folie. Stav desek 2- jako ve škole, stav knihy na 1.

    Československá nová vlna je pojem používaný pro generaci československých filmových scenáristů a režisérů začínajících tvořit v 60. letech 20. století, jako jsou Miloš Forman, Věra Chytilová, Ivan Passer, Jaroslav Papoušek, Antonín Máša, Pavel Juráček, Jiří Menzel, Jan Němec, Ester Krumbachová, Jaromil Jireš, Evald Schorm, Jan Schmidt, Juraj Herz, Juraj jakubisko, Dušan Hanák nebo Elo Havetta.

    2 000 Kč
  • Staré evropské kovářství - náklad 1300 ks Kód: 6250DOLE-0D0DS0JK2
    Staré evropské kovářství - náklad 1300 ks

    Staré evropské kovářství   

    Stav metalografického výzkumu. Radomír Pleiner, Československá akademie věd, Praha, 1962, publikace obsahuje 49 stran obraz. příloh a jiná četná vyobrazení v textu, 1. vydání, 332 stran. Původní plátěná vazba bez přebalu, celkově pěkný stav, Raritní titul, náklad pouhých 1300 výtisků.

    Moderní archeologie používá dnes novodobých technických a přírodovědeckých metod. Kniha R. Pleinera je právě příkladem aplikace celého souboru těchto metod, zvláště metalografie, na studium nejstarších výkovků ze železa a chce tak přispět k osvětlení počátků jednoho z nejvýznamnějších odvětví lidské práce: řemesla kovářského.

    3 000 Kč
  • BEDNÁŘSTVÍ 1957 LABUTÍ PÍSEŇ ŘEMESLA SNTL PUTNY SUDY Kód: 1973VPRAVO5704
    BEDNÁŘSTVÍ 1957 LABUTÍ PÍSEŇ ŘEMESLA SNTL PUTNY SUDY

    JAROSLAV PAVEL: BEDNÁŘSTVÍ". NAKLADATELSTVÍ SNTL, VYDÁNO 1957, 336 STRAN, NÁKLAD POUZE 1700KS, VAZBA DROBNÉ ŠMOUHY. PĚKNÝ STAV. 

    3 500 Kč
  • Jazdectvo 1-12 (1972) - časopis pre chov koní a jazdecký šport  - unikátní komplet JEZDECTVÍ Kód: 133133-X4
    Jazdectvo 1-12 (1972) - časopis pre chov koní a jazdecký šport - unikátní komplet JEZDECTVÍ

    VÝJIMEČNĚ PĚKNĚ DOCHOVANÝ KOMPLETNÍ ROČNÍK Z ROKU 1972. 12 ČÍSEL. OBSAH VIZ FOTOGALERIE. PODOBNÉ ROČNÍKY A ČASOPISY VIZ NAŠE NABÍDKA NÍŽE V SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH. MODRÁ PLÁTĚNÁ VAZBA A4.

    1 000 Kč
  • Studie stavby těla jezdeckého koně -  LECHNER 1931 Kód: AD8-0S0SVPRAVO
    Studie stavby těla jezdeckého koně - LECHNER 1931

    Studie stavby těla jezdeckého koně. Měření koně, zkouška výkonnosti, přehled vědeckých názorů o zevnějšku koně, jejich kritický posudek a výsledek vlastního studia MVDr. Antonín Lechner, A. Neubert, Praha, 1931, velmi dobrý stav, dobová převazba s 50 původními vyobrazeními, 96 stran + rozkládací přílohy.

    2 000 Kč
  • SKÚTR ČZ 175 - ORIGINÁLNÍ BAREVNÝ PROSPEKT - ANGLICKY - A5 -1957 - MOTOKOV Kód: 999999991010-A14
    SKÚTR ČZ 175 - ORIGINÁLNÍ BAREVNÝ PROSPEKT - ANGLICKY - A5 -1957 - MOTOKOV

    SKÚTR ČZ 175 - ORIGINÁLNÍ BAREVNÝ PROSPEKT - ANGLICKY - A5, 1 LIST, 2 STRANY, VYDÁNO 1957 - MOTOKOV, DROBNĚ POMAČKANÉ OKRAJE, CELKOVĚ VELMI DOBRÝ STAV

    1 090 Kč
  • Jezdectví pro vzdělance - Norbert Záliš 2001 Kód: 3994-S068537
    Jezdectví pro vzdělance - Norbert Záliš 2001

    Norbert Záliš: Jezdectví pro vzdělance, vydal Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem, 2001, formát A4, kroužková vazba, vydáno v nákldu 300 ks. Pravý roh publikace drobně ohnutý. Raritní výskyt. 

    2 500 Kč
  • Katalog lihovin - WHISKEY RUM SLIVOVICE BRANDY VIZOVICE 1954 Kód: 117117-12AA
    Katalog lihovin - WHISKEY RUM SLIVOVICE BRANDY VIZOVICE 1954

    Velkoformátový (velikost A4) Katalog čs. lihových výrobků pro domácí i zahraniční trh vydalo v roce 1954 Ministerstvo potravinářského průmyslu. Modrá plátěná, ručně vázaná převazba, 82 stran, pěkný zachovalý stav viz 16 fotografií produktu. Vhodné do knihovny palírny či pro sběratele čs. potravinářských katalogů. 

    5 900 Kč
  • Jazdectvo 1-12 (1975) - časopis pre chov koní a jazdecký šport  - unikátní komplet KRÁSNÝ STAV Kód: 26342634-X7
    Jazdectvo 1-12 (1975) - časopis pre chov koní a jazdecký šport - unikátní komplet KRÁSNÝ STAV

    VÝJIMEČNĚ PĚKNĚ DOCHOVANÝ NESVÁZANÝ KOMPLETNÍ ROČNÍK Z ROKU 1975. 12 ČÍSEL. OBSAH VIZ FOTOGALERIE. PODOBNÉ ROČNÍKY A ČASOPISY VIZ NAŠE NABÍDKA NÍŽE V SOUVISEJÍCÍCH PRODUKTECH. 

    1 490 Kč
  • Praga V3S - prospekt - Motokov - Avia Letňany - A4 - 12 stran - německy Kód: 444444-79
    Praga V3S - prospekt - Motokov - Avia Letňany - A4 - 12 stran - německy

    Praga V3S - prospekt - Motokov - Avia Letňany - A4 - 12 stran - německy, roh drobně odřený, celkově pěkný stav (1- jako ve škole).

    1 000 Kč
  • Praga V3S - prospekt - Motokov - Avia Letňany - A4 - 12 stran - německy Kód: 444444-77
    Praga V3S - prospekt - Motokov - Avia Letňany - A4 - 12 stran - německy

    Praga V3S - prospekt - Motokov - Avia Letňany - A4 - 12 stran - německy, roh drobně odřený, celkově pěkný stav (1- jako ve škole).

    850 Kč