THONET ŽIDLE LIGNA ORIG. REKLAMNÍ PLAKÁT BOHUMIL KONEČNÝ 195?

1 hodnocení
 
  • 1 z 12
 

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PLAKÁT Z KONCE 50. LET OD BOHUMILA KONEČNÉHO (1918-1990), ROZMĚRY 84 X 58 CM.

Dostupnost Pouze výměnou / cena na dotaz (1 ks)
0 Kč
Kód produktu 57865786
Kategorie Top 500 - DÁRKY Happy birthday & Merry Christmas
 

ORIGINÁLNÍ REKLAMNÍ PLAKÁT OD BOHUMILA KONEČNÉHO (1918-1990) NA TÉMA ŽIDLE THONET, KTERÝ BYL NAKRESLEN PRO EXPORTNÍ POTŘEBY PODNIKU ZAHRANIČNÍHO OBCHODU LIGNA PRAHA. STEJNÝ PLAKÁT (JINÝ KUS) VIZ FOTOGRAFIE Z VÝSTAVY V PLZEŇSKÉM PIVOVARU. ROZMĚRY  84 X 58 CM, OKRAJE POTRHÁNY VIZ FOTOGRAFIE, VHODNÉ K RESTAUROVÁNÍ A ZAŘAZENÍ DO SBÍRKY REKLAMNÍCH PLAKÁTŮ SOCIALISTICKÉHO ČESKOSLOVENSKA.

Info o ceně nebo výměně v kanceláři:

U několika vybraných položek cenu veřejně neinzerujeme a po telefonu ani po emailu ji nikomu nesdělujeme (s výjimkou VIP zákazníků, kteří u nás nakupují dlouhodobě a opakovaně). Cenou neoznačené položky jsou určeny buď k výměně nebo je jejich cena sdělena vážnému zájemci při osobní návštěvě v pražském sídle naší firmy. Čas návštěvy je nutné dohodnout s dostatečným předstihem, aby mohla být položka přivezena z depozitáře.

Opatření nesdělovat cenu emailem je součástí naší obchodní politiky, kdy se nechceme dělit o své know how s konkurencí, výrobci různých replik či překupníky, kteří na aukru a různých burzách podnikají na rozdíl od nás bez živnostenského oprávnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: